проект «Взаємодія»

У програмі IQ сцени Конгресу чимало оригінального, і ми продовжуємо анонсувати наших гостей. Проект "Взаємодія" Ensemble Nostri Temporis як спосіб комунікації композитора і автора відео, композитора і ансамблю, диригента і виконавців, самих музикантів між собою, митців різних країн, візії і звучання, можна буде почути о 18.30 в неділю, 6 вересня.
Більше читайте на сайті Конгресу:

http://epccongress.lviv.ua/?schedule=proekt-vzayemodiya

 

Проект Взаємодія

аудіо-візуальні композиції Ensemble Nostri Temporis

Взаємодія як спосіб комунікації композитора і автора відео, композитора і ансамбля, диригента і виконавців, самих музикантів між собою, митців різних країн, візії і звучання. Усі композиції створено спеціально для Ensemble Nostri Temporis.

 

ālaya - vijñāna для скрипки, віолончелі, фортепіано і відео (2011)

композитор - Катажина Швед/PL

відеоряд - Матейс ван Оустерхауд/NL

ālaya - vijnana (Алайя-Віжняна) була написана спеціально для Ensemble Nostri Temporis у 2011. Це медитація на невеликі поступові зміни, що призводять до неминучих великих змін.

Катажина Швед

Хвороба ляльки (Doll's Disease) для валторни, скрипки, синтезатора і відео (2012)

композитор - Олексій Шмурак/UA

відеоряд - Андрій Коротіч/UA

У центрі другої спільної роботи композитора Олексія Шмурака і відеоартиста Андрія Коротича - феномен ляльковості, зовнішньої і внутрішньої механістичності буденного життя. “Нормальний” ритм існування розділяється за формально-конструктивними ознаками і розглядається у збільшенні. Мета роботи - показати іншу версію повсякденної реальності.

Олексій Шмурак

Прелюдія (Prelude) для віолончелі solo (2011)

композитор - Золтан Алмаші/UA

відеоряд - Ганна Нароніна/UA

У цій п’єсі я намагався передати невловимий стан очікування чогось прекрасного, ніби ти на порозі певних дуже хороших подій. Або образ “прекрасного далеко”... Тому і назвав так - “Прелюдія”.

Золтан Алмаші

Mouses (Миші) для флейти, гобоя, валторни, скрипки, віолончелі, фортепіано і відео (2012)

Композитор/відеоряд - Шимон Восечек/CZ-AT

Вони дуже милі паразити людьскої оселі, що базікають під підлогою; припускають, що вони цілком беззахісні, але вони здатні збудувати гніздо в гардеробі шафи. Вони є ультразвуковими співочими птахами грунту. Вони є гурманами, що щасливо співають гімн швейцарському сиру. Металевий звук мишоловки вказує на нову жертву, відчайдушний писк нагадує нам гру кішки. Білі миші бігають перед очима алкоголіків. Вони заповнюють номери і домінують на сцені. Вони розмножуються в геометричній прогресії.

Шимон Восечек

Speckle для флейти, валторни, скрипки, фортепіано і відео (2012)

композитор - Максим Коломієць/UA

відеоряд - Любов Морозова/UA

Speckle – крапка, пляма (англ.). Фізичне явище, якому автор твору намагався надати музичне відображення. Твір побудований з розрізнених фрагментів, крапок. Він наче намагається зібрати себе до купи, то ущільнюючись, то знову розпадаючись на крихітні складові.

Максим Коломієць

Interaction forms (Взаємодія форм) для флейти, гобоя, валторни, скрипки, віолончелі і відео (2011)

композитор - Богдан Сегін/UA

відеоартист - Маріанна Лиско/UA

Свідомо чи несвідомо, але в нашому житті відбувається постійний процес взаємодії з об’єктивними і суб’єктивними факторами, що проявляється у різноманітних формах буття.

Богдан Сегін

09.06.2015 | 18:30

2011 - 2022 © ENT - ensemble nostri temporis