Гольфстрім III (13-25 червня 2013 року)

Гольфстрім III (13-25 червня 2013 року)

 

Шановні друзі!
.
З 13 по 25 червня у Києві відбудуться концертні акції фестивалю "Гольфстрім III".
.
Відкриваючись у четвер, 13 червня фольклорним дійством, фестиваль надалі згрупується навколо двох наступних уік-ендів. Перший з них почнеться з концерту солістів у супроводі Київської Камерати (15 червня, субота), продовжиться сольними виступами на контрабасі, флейті та кларнеті (16 червня, неділя) та завершиться двома концертами у понеділок, 17 червня - сольним фортепіанним проектом "незначна музика" та концертом творів для духових ансамблів у виконанні Ensemble Nostri Temporis. Другий уік-енд включатиме в себе два дуетних концерти - скрипково-віолончельний (п'ятниця, 21 червня) та віолончельно-фортепіанний (вівторок, 25 червня), один концерт з сольними гобойними та гітарними творами (субота, 22 червня) та медитативно-потаємний проект "аура" (понеділок, 24 червня).
.
Більш докладну інформацію про проекти можна дізнатися із анонсу, що долучений до листа у вигляді документа doc та файлу pdf.
.
Заздалегідь вдячні вам за допомогу в інформуванні киян та всіх зацікавлених щодо майбутньої події. Третій "Гольфстрім", як і попередні два, робиться виключно на ентузіазмі, завдяки добрій волі організаторів, музикантів-виконавців, композиторів, журналістів та друзів фестивалю.
.
з будь-яких питань прохання звертатися до мене на електронну пошту alexshmurak@yandex.ru
.
з повагою,
координатор фестивалю "Гольфстрім III"
Олексій Шмурак
06.13.2013 | 18:00
AttachmentSize
golfstrim 3 - anons.pdf67.57 KB
golfstrim 3 - anons.doc39.5 KB

2011 - 2020 © ENT - ensemble nostri temporis