29.10 - pOST bLOCK

29.10 - pOST bLOCK
29 октября в 19:30 в рамках форума ДОНКУЛЬТ состоится аудиовизуальный перформанс pOST bLOCK с участием Dasha Kuzmych, Tenpoint и Ensemble Nostri Temporis.
 
Прозвучит музыка: Dmitriy Radzetckiy, Maxim Kolomiiets, Vladimir Rannev, Жоржа Апергиса, Янниса Ксенакиса, Лучиано Берио, Сальваторе Шаррино.
 
Адрес: ул. Десятинная 12
 
Вход свободный
 
Назва аудіовізульного перформансу pOST bLOCK подібна до кубика Рубіка – вона сама по собі є продуктом комбінаторики і завдяки перестановці елементів дозволяє визволяти з себе нові і нові сенси. В ній прихований Ostblock (нім. – Східний блок) – термін, що використовувався на Заході задля позначення країн «совка». Простою перестановкою складових отримуємо слово «блокпост» – годі пояснювати його значення для мапи сучасного українського Сходу. Також вивільняємо «post» («після») – незмінну приставку до всіх культурних явищ кінця XX століття, позначення їх вичерпаності – постмодернізм, постіндустріалізм, постгуманізм тощо. Бачимо англійське lock («зачинений», «заблокований») та літери p і b на початку кожного з двох слів, що схожі на обертання ключа. Комбінаторну гру кожен глядач може продовжити особисто…
10.29.2014 | 19:00

2011 - 2020 © ENT - ensemble nostri temporis