COURSE 2014 announcement

III Київські міжнародні майстер-класи нової музики COURSE
Київ, 17.03-22.03.2014
 
Оголошено прийом заявок до участі у III Київських міжнародних майстер-класах нової музики COURSE, які відбудуться у Києві з 17.03 по 22.03.2014. Викладачами третіх COURSE стануть два відомі європейські композитори: з Німеччини Йоганнес Шьоллгорн (Johannes Schöllhorn) і з Польщі Єжи Корновіч (Jerzy Kornowicz).
Заявки приймаються у вигляді електронного листа на e-mail alexshmurak@yandex.ru з додатками (див. нижче) до 10.01.2014. У темі листа просимо вказати COURSE-2014.
Подавати заявки можуть молоді українські і закордонні композитори віком до 30 років, що народилися не раніше 17.03.1984.
Участь у відборі та безпосередньо у майстер-класах - безкоштовна.
Відібрані учасники самостійно забезпечують для себе проїзд, проживання та харчування на весь період перебування на COURSE (з 16.03. по 23.03.2014).
 
До заявки (до листа) мають бути додані наступні матеріали:
1. електронна копія (скан чи фото) першої сторінки паспорту (з датою народження) у форматі jpg;
2. біографія (українською або англійською мовою) у форматі doc;
3. фотографія (кольорова, великого обсягу) у форматі jpg;
4. список творів (обов'язково вказати рік написання та для якого інструментального складу) у форматі doc;
5. три партитури у форматі pdf, що були написані за останні 3 роки і які, на думку заявника, найкраще презентують його творчі здобутки (бажано також подати записи виконань цих творів у форматі mp.3, або ж посилання в Інтернеті, де можна прослухати записи поданих творів, якщо такі існують).
 
До участі у майстер-класах буде відібрано 6 молодих композиторів.
Відбір буде здійснюватися комісією, до складу якої увійдуть мистецький керівник COURSE Богдан Сегін, координатор COURSE Олексій Шмурак, та композитори-викладачі III Київських міжнародних майстер-класів нової музики COURSE.
 
Результати відбору будуть оголошені публічно на сайті Ensemble Nostri Temporis www.entmusic.org 20 січня 2014 р. Також кожен заявник отримає особисто окремим листом повідомлення про результати відбору.
 
COURSE – це перші в Україні регулярні (щорічні) міжнародні майстер-класи для молодих композиторів, мета яких - активізувати діяльність у середовищі в першу чергу українських молодих композиторів, надати їм можливість в процесі спілкування і активної творчої роботи із запрошеними відомими європейськими композиторами та музикантами Ensemble Nostri Temporis отримати додаткові важливі знання і навики, стимулювати до подальшого професійного зростання.
Формат COURSE – ранкові, денні та вечірні акції, як публічні - презентації, лекції, дискусії, концерти, - так і індивідуальні заняття з педагогами / консультації з музикантами-виконавцями.
 
План підготовчої роботи відібраних учасників
III Київських міжнародних майстер-класів нової музики COURSE
 
До початку майстер-класів кожен відібраний учасник COURSE повинен написати твір тривалістю від 4 до 10 хвилин для інструментального ансамблю від двох до п'яти виконавців з даного переліку інструментів: гобой, кларнет, валторна, скрипка, віолончель, фортепіано. Подати партитуру твору у друкованому вигляді необхідно під час організаційної зустрічі 16.03.2014 (про час і місце зустрічі учасників буде поінформовано напочатку березня). Важливо - виконання твору не повинно передбачати участь диригента. У перший день майстер-класів (17.03.2014) Ensemble Nostri Temporis проведе репетицію у форматі reading session, на якій буде виконано твори учасників майстер-класів у їх присутності та у присутності композиторів-викладачів COURSE. Після reading session розпочнуться щоденні індивідуальні заняття з композиторами-викладачами COURSE, на яких кожен учасник доопрацьовуватиме свої композиції. Результатом цих занять стане фінальний концерт COURSE, який відбудеться 22.03.2014.
 
Окрім цього кожен учасник COURSE повинен підготуватися до публічної презентації власної творчості, що відбудеться під час COURSE (усна доповідь + додаткові аудіо-, відео- та іншого характеру матеріали у разі потреби).
 
Організатори та організаційний комітет COURSE:
Богдан Сегін – мистецький керівник
Олексій Шмурак – координатор
Любов Морозова – робота з медіа, координатор
Анна Вовк – прес-секретар
 
COURSE засновано і проводиться у співпраці з Ensemble Nostri Temporis
 
Співзасновники COURSE:
Goethe-Institut в Україні
Польський Інститут у Києві
 
У разі викикнення питань прохання звертатися
- за адресою alexshmurak@yandex.ru
- чи за телефоном +38 093 490 17 39
оперативна інформація на сайті entmusic.org
 
Нижче можна скачати анонс у форматі pdf:
AttachmentSize
COURSE-2014_anons.pdf1.97 MB

2011 - 2022 © ENT - ensemble nostri temporis